| Model | SD8131120R |
|---|---|
| Power | 15W |
| Beam Angle | 60° |
| Cut-Out | Φ120mm |
| Installation | Recessed |
| Dimension | Φ130×H68mm |
| CCT | 3000K, 4000K, 6000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Luminous Flux | 1350/1800lm |
| LED | Origin Bridgelux SMD |
| Color | White / Black / Custom |
| Surface finish | Powder Coating |
| Material | Die Casting Aluminum |
| IP Rate | IP20 |
| Input Voltage | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 350mA |
| Model | SD8131120R |
|---|---|
| Power | 15W |
| Beam Angle | 60° |
| Cut-Out | Φ120mm |