İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
Aydınlatma Armatürlerinin Çeşitleri ve Aydınlatma Armatürlerinin Uygulamaları
Led Aydınlatma Tanımı
LED (Işık Yayan Diyot) aydınlatma, yarı iletkenlere dayalı bir katı hal aydınlatma cihazıdır...
Güç: 15W
Kesik: Φ120mm
Işın açısı: 60°
CCT: 3000K/4000K/6000K
Renk: Beyaz / Siyah / Özel
Kurulum: Gömme

İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
| Model | SD8131120R |
|---|---|
| Güç | 15W |
| Işın Açısı | 60° |
| Kesip Çıkarma | Φ120mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | Φ130×H68mm |
| CCT | 3000K, 4000K, 6000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Işık Akısı | 1350/1800lm |
| LED | Köken Bridgelux SMD |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum Döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 350mA |




| Model | SD8032145S |
|---|---|
| Güç | 32Wx2 |
| Işın Açısı | 15/24/36/50° |
| Kesip Çıkarma | 145×280mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 160×320×Y133mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 2700lmx2 |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 800mAx2 |
| Model | SD8271125S |
|---|---|
| Güç | 25W |
| Işın Açısı | 15°/24°/36°/55° |
| Kesip Çıkarma | 125x125mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 136×136×Y83mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 2000lm |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum Kalıp |
| IP Oranı | IP20/IP65 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 60mA |

Dosyaları 24 saat içinde size göndereceğiz!İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!