Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
Track Spotlight
DUNK-sarja
DUNK 80 häikäisysuoja heijastin / 30W / In-track
| Malli | ST5101W |
|---|---|
| Teho | 30W |
| Säteen kulma | 15°/24°/36°/50° |
| Cut-Out | / |
| Asennus | 3-vaiheinen / 1-vaiheinen |
| Mitta | Φ80 x 120mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 90Ra/95Ra |
| Valovirta | 2800lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 750mA |
DUNK 80 Korkean hyötysuhteen heijastin / 30W / In-track
| Malli | ST5111W |
|---|---|
| Teho | 30W |
| Säteen kulma | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | / |
| Asennus | 3-vaiheinen / 1-vaiheinen |
| Mitta | Φ80 x 120mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 90Ra/95Ra |
| Valovirta | 3100lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 750mA |
DUNK 80 Syvät häikäisysuojalasit / 30W / In-track
| Malli | ST5111W |
|---|---|
| Teho | 30W |
| Säteen kulma | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | / |
| Asennus | 3-vaiheinen / 1-vaiheinen |
| Mitta | Φ80 x 120mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 90Ra/95Ra |
| Valovirta | 3000lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 750mA |
DUNK 100 häikäisynestoheijastin / 43W / In-track
| Malli | ST5201W |
|---|---|
| Teho | 43W |
| Säteen kulma | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | / |
| Asennus | 3-vaiheinen / 1-vaiheinen |
| Mitta | Φ100 x 130mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 90Ra/95Ra |
| Valovirta | 3900lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 1050mA |
DUNK 100 Korkean hyötysuhteen heijastin / 43W / In-track
| Malli | ST5211W |
|---|---|
| Teho | 43W |
| Säteen kulma | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | / |
| Asennus | 3-vaiheinen / 1-vaiheinen |
| Mitta | Φ100 x 130mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 90Ra/95Ra |
| Valovirta | 4200lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 1050mA |
DUNK 100 Syvä häikäisysuojauslinssi / 43W / In-track
| Malli | ST5211W |
|---|---|
| Teho | 43W |
| Säteen kulma | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | / |
| Asennus | 3-vaiheinen / 1-vaiheinen |
| Mitta | Φ100 x 130mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 90Ra/95Ra |
| Valovirta | 3900lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 1050mA |
DUNK Korkea tehokkuus Raidevalo Sarja: Valaistustaiteen keksiminen uudelleen kaupallisissa tiloissa
Nykypäivän visioihin perustuvalla aikakaudella kaupallisten tilojen valaistussuunnittelussa ei ole kyse vain tilan valaisemisesta vaan myös tunteiden välittämisestä, brändin ilmaisusta ja asiakaskokemuksen parantamisesta. Sunmelightingilla on syvä näkemys tästä suuntauksesta, ja se lanseerasi ainutlaatuisella tavalla DUNK-korkean valotehon kiskovalaisinsarjan, joka antaa valaistukselle teknologian avulla mahdollisuuden tuoda ennennäkemättömän visuaalisen ilon kaupalliseen tilaan.
Korkean valotehokkuuden tuotteiden tarve: kirkas valo valaisee tulevaisuuden valaisimia. liiketila
Energiansäästön ja ympäristönsuojelun kaksoistehtävä: Korkean valotehokkuuden tuotteista on tullut kaupallisten tilojen valaistuksen ensimmäinen valinta, koska ne ovat erinomaisen energiansäästötehokkaita. Ne eivät ainoastaan vähennä merkittävästi energiankulutusta ja hiilidioksidipäästöjä, vaan säästävät myös paljon yritysten käyttökustannuksia, mikä merkitsee sekä taloudellisia että ympäristöllisiä hyötyjä.
Parannetaan tavaroiden houkuttelevuutta ja tuotemerkin imagoa: Valaistus on kaupallisessa tilassa keskeinen tekijä brändimielikuvan muodostamisessa ja tavaroiden houkuttelevuuden lisäämisessä. Korkean valotehokkuuden tuotteet, joilla on korkea kirkkaus, korkea värintoisto valonlähde, voivat todella palauttaa tavaroiden värin, parantaa tavaroiden tekstuuria ja hierarkian tunnetta, jotta asiakkaat saavat ostoprosessissa miellyttävämmän visuaalisen kokemuksen ja siten parantaa tuotemerkin mainetta ja uskollisuutta.
Luo viihtyisä ja yksilöllinen ostoympäristö: Erilaiset liiketilat vaativat erilaisia valaistustunnelmia ainutlaatuisen ostosympäristön luomiseksi. Tarkan valaistussuunnittelun ja joustavan säätötoiminnon avulla korkean valotehokkuuden tuotteet voivat vastata erilaisten tilojen valaistustarpeisiin ja luoda lämpimän, mukavan tai muodikkaan ostosilmapiirin, jotta asiakkaat voivat nauttia ostosten hauskuudesta, mutta myös tuntea brändin välittämän persoonallisuuden ja tunteen.
Älykäs ohjaus, johtava tulevaisuuden suuntaus: esineiden internet-teknologian kehityksen myötä älykkäästä valaistuksesta on tullut kaupallisen tilan valaistuksen uusi suuntaus. DUNKin korkean valotehokkuuden raidevalaisinsarja tukee erilaisia älykkäitä ohjausratkaisuja, kuten DALI, CASAMBI, TUYA jne., joka toteuttaa kauko-himmennyksen ja CCT-säädön, kohtausasetusten jne. toiminnot, mikä tarjoaa helpomman ja tehokkaamman valaistuksen hallinnan kaupalliselle tilalle ja johtaa valaistusalan älykkääseen ja yksilölliseen suuntaan. Ala kehittyy älykkyyden ja personoinnin suuntaan.
