İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
TRIAC dimmer nedir? Yeni Başlayanlar İçin Tam Kılavuz
Bu kılavuz, TRIAC dimmerlerle LED ışıkları karartmanın temellerini açıklayacaktır.Kısılabilir LED'ler büyük bir fark yaratabilir ...
ST5161W
Güç: 25W
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Işın açısı: 10-45°
Renk: Beyaz / Siyah / Özel
Kurulum: 3 fazlı / 1 fazlı
Kesim:/

İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
| Model | ST3321W |
|---|---|
| Güç | 25W |
| Işın Açısı | 10-45° |
| Kesip Çıkarma | / |
| Kurulum | 3 fazlı / 1 fazlı |
| Boyut | Φ80 x L120mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra/90Ra |
| Işık Akısı | 1300lm |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum Döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 600mA |











Dosyaları 24 saat içinde size göndereceğiz!İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!