Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
「2025 Update」Minden, amit a sínvilágításról tudni kell
A kereskedelmi világításban és az otthoni világítási alkalmazásokban a led sávfények nélkülözhetetlen világítási ...
Teljesítmény: 30W
Kivágás: Φ215mm
Sugárzási szög: 90°
CCT: 3000K/4000K/6000K
Szín: Fehér / Fekete / Egyedi
Telepítés: .

Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
| Modell | SD8141215R |
|---|---|
| Teljesítmény | 30W |
| Sugár szöge | 90° |
| Cut-Out | Φ215mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ230×H72mm |
| CCT | 3000K, 4000K, 6000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Fényáram | 2400lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 700mA |




| Modell | SD8031100R |
|---|---|
| Teljesítmény | 15W |
| Sugár szöge | 15/24/36/45° |
| Cut-Out | Φ100mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ110×H105mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 1000lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 350mA |
| Modell | SD8201050R |
|---|---|
| Teljesítmény | 12W |
| Sugár szöge | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | Φ50mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ57xH90mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Fényáram | 960lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA |
| Modell | SD8271145S |
|---|---|
| Teljesítmény | 35W |
| Sugár szöge | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | 145x145mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 158×158×H96mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 2800lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Csting alumínium |
| IP-arány | IP20/IP65 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 800mA |
| Modell | SS805200S |
|---|---|
| Teljesítmény | 2x12W |
| Sugár szöge | 15°/24°/36° |
| Cut-Out | / |
| Telepítés | Felületre szerelt |
| Dimenzió | 100X200X100mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra/90Ra |
| Fényáram | 2x960lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 2x300mA |
| Modell | SS815090R |
|---|---|
| Teljesítmény | 12W |
| Sugár szöge | 20°/40°/60° |
| Cut-Out | / |
| Telepítés | Felületre szerelt |
| Dimenzió | Φ90×H90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 1000LM |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA |

A fájlokat 24 órán belül elküldjük Önnek!Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!