Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
Wat is slimme verlichting? Wat zijn de toepassingsscenario's?
Zonlicht: Wat is slimme verlichting, toepassingsscenario's van slimme verlichting
Slimme verlichting voor thuis, ...
Vermogen: 35W
Uitgesneden: /
Stralingshoek: 24°/30°/45°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Kleur: Wit / Zwart / Custom
Installatie: Opbouwmontage

Mini en lineair rasterlicht voor beperkte ruimte en speciale toepassingen.
Verkrijgbaar in 1 / 2 / 5 / 10 / 15 LED's modeltype.
Wandmontage / Verstelbaar / Afbouwloos / Opbouwversie beschikbaar.
CCT 2700K / 3000K / 4000/ 6000K beschikbaar, CRI 80 / 90 optioneel.
Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
| Model | SG80515037S-S |
|---|---|
| Stroom | 35W |
| Stralingshoek | 24°/30°/45° |
| Uitgesneden | / |
| Installatie | Opbouw |
| Afmeting | 403x35x70mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 3200LM |
| LED | Oorsprong Bridgelux 3535 |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 42-48 V 700 mA |









| Model | KD8121082R |
|---|---|
| Stroom | 7W |
| Stralingshoek | 80° |
| Uitgesneden | Φ82mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ90xH47mm |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/6000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Lichtstroom | 560LM |
| LED | Oorsprong Bridgelux SMD |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 18-24 V 300 mA |
| Model | SD011030HR-S |
|---|---|
| Stroom | 3W |
| Stralingshoek | 15°/24°/36° |
| Uitgesneden | Φ30mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ34xH34.5mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Lichtstroom | 180LM |
| LED | Oorsprong Bridgelux SMD |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Spuiten |
| Materiaal | Aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 2-4V 700mA |
| Model | SD8032100S |
|---|---|
| Stroom | 15W |
| Stralingshoek | 15/24/36/45° |
| Uitgesneden | 100×190 mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 115×210×H105mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 1000lmx2 |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 350mAx2 |
| Model | SG80502037S |
|---|---|
| Stroom | 6W |
| Stralingshoek | 24°/30°/45° |
| Uitgesneden | 67x37mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 75x45x50mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 360lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux 3535 |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 4-8V 700mA |

We sturen de bestanden binnen 24 uur naar je op!Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!