Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
LED Binning: Verlichtingsnormen garanderen
Wanneer witte LED chips worden gefabriceerd voor verlichting, lijken ze op elkaar wat betreft lichtopbrengst (bri...
Vermogen:35W
Uitgesneden:/
Beam angle:24°/40°/55°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Kleur: Wit / Zwart / Custom
Installatie: Opbouwmontage

Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
| Model | SS811130S |
|---|---|
| Stroom | 35W |
| Stralingshoek | 24°/40°/55° |
| Uitgesneden | / |
| Installatie | Opbouw |
| Afmeting | 130×130×H140mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 2600lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| IP-tarief | IP54 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 850mA |









| Model | SD042068R |
|---|---|
| Stroom | 8W |
| Stralingshoek | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Uitgesneden | Φ68mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ75×H79mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Lichtstroom | 640lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20/IP65 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 200mA |
| Model | ST5181W |
|---|---|
| Stroom | 25W |
| Stralingshoek | Vormbaar |
| Uitgesneden | / |
| Installatie | 3-fase / 1-fase |
| Afmeting | Φ80 x L172mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra/90Ra |
| Lichtstroom | 1300lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 600mA |
| Model | SD052068R |
|---|---|
| Stroom | 12W, 8W |
| Stralingshoek | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Uitgesneden | Φ68mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ75×H79mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Lichtstroom | 640lm-960lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20/IP54 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 200mA/300mA |
| Model | SG80302120S |
|---|---|
| Stroom | 32Bx2 |
| Stralingshoek | 24/30/36/45° |
| Uitgesneden | 120×235 mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 140×255×H123mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 2800lmx2 |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 800mAx2 |
| Model | SD8292120S |
|---|---|
| Stroom | 35W |
| Stralingshoek | 15°/24°/36°/55° |
| Uitgesneden | 120x120mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 140×140×H149mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Lichtstroom | 2800 lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 800mA |

We sturen de bestanden binnen 24 uur naar je op!Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!