Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!
Hur väljer man den bästa svarta spårbelysningen?
Strömskenor används ofta i butiker, kontor och hem på grund av sin flexibilitet och moderna stil, inklusive mo...
ST3021-GU10
Effekt: Max 10W
CCT: /
Strålningsvinkel: /
Färg: Vit / Svart / Anpassad
Installation: 3-fas / 1-fas
Utskärning:/

Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!
Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!
| Modell | ST3021-GU10 |
|---|---|
| Kraft | Max 10W |
| Strålningsvinkel | / |
| Utskuren | / |
| Installation | 3-fas / 1-fas |
| Dimension | Φ54×L130mm |
| CCT | / |
| CRI | / |
| Ljusflöde | MR16 LAMPA |
| LED | / |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Aluminium för pressgjutning |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | / |
| Vf & If | / |




| Modell | SG80703145S |
|---|---|
| Kraft | 23Wx3, 32Wx3 |
| Strålningsvinkel | 15/24/36/50° |
| Utskuren | 450x145mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | 465x160x100 mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Ljusflöde | 3x 2550lm / 3000lm(HE) @23W 3x 3300lm / 3900lm(HE) @32W |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Aluminium |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 600mAx3/800mAx3 |
| Modell | SD8033100S |
|---|---|
| Kraft | 15Wx3 |
| Strålningsvinkel | 15/24/36/45° |
| Utskuren | 100×285 mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | 115×300×H105mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Ljusflöde | 1000lmx3 |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Gjuten aluminium |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 350mAx3 |
| Modell | SG80302120S |
|---|---|
| Kraft | 32Wx2 |
| Strålningsvinkel | 24/30/36/45° |
| Utskuren | 120×235 mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | 140×255×H123mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Ljusflöde | 2800lmx2 |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Gjuten aluminium |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 800mAx2 |
| Modell | ST5231W |
|---|---|
| Kraft | 25W |
| Strålningsvinkel | 10°/24°/36° |
| Utskuren | / |
| Installation | 3-fas / 1-fas |
| Dimension | Φ100×L87mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 90Ra/95Ra |
| Ljusflöde | 2000lm |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Aluminium för pressgjutning |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 600mA |
| Modell | SD8031120R |
|---|---|
| Kraft | 25W |
| Strålningsvinkel | 15/24/36/45° |
| Utskuren | 120x120 mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | 140×140×H129mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Ljusflöde | 2100lm |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Gjuten aluminium |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 600mA |

Vi skickar filerna till dig inom 24 timmar!Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!