ST3021-GU10
Power: Max 10W
CCT: /
Stralingshoek: /
Kleur: Wit / Zwart / Custom
Installatie: 3-fase / 1-fase
Uitgesneden:/
Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
| Model | ST3021-GU10 |
|---|---|
| Stroom | Max 10W |
| Stralingshoek | / |
| Uitgesneden | / |
| Afmeting | Φ54×L130mm |
| CCT | / |
| CRI | / |
| Lichtstroom | MR16 LAMP |
| LED | / |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | / |
| Vf & Als | / |
| Model | SD042075S |
|---|---|
| Stroom | 8W |
| Stralingshoek | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Uitgesneden | 75x75mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 82×82×H93mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Lichtstroom | 640lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| IP-tarief | IP20/IP54 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 200mA |
| Model | SD043068RL |
| Stroom | 8W |
| Stralingshoek | Muur wassen |
| Uitgesneden | Φ68mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ110xH66mm |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Lichtstroom | 480LM |
| IP-tarief | IP20 |
| Vf & Als | 30-42V 180mA |
| Model | SD011040HR-C |
| Stroom | 6W |
| Stralingshoek | 15°/24°/36°/50° |
| Uitgesneden | Φ40mm |
| Afmeting | Φ45xH40.5mm |
| Lichtstroom | 400LM |
| Afwerking oppervlak | Spuiten |
| Materiaal | Aluminium |
| IP-tarief | IP20/IP54 |
| Vf & Als | 30-42V 150mA |
| Model | SD041075SL |
| Stroom | 12W, 15W |
| Uitgesneden | 75x75mm |