İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
Modern Ticari Mekanlar için Perakende Ray Aydınlatmasını Gerekli Kılan Nedir?
Ticari alanınızın öne çıkmasını ve davetkar hissettirmesini istersiniz. Perakende ray aydınlatması size reklam yapma gücü verir ...
Güç:35W
Kesik: Φ115-125mm
Işın açısı: 20°/24°/30°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Renk: Beyaz / Siyah / Özel
Kurulum: Gömme

İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
| Model | SC6082115R-L |
|---|---|
| Güç | 35W |
| Işın Açısı | 20°/24°/30° |
| Kesip Çıkarma | Φ115-125mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | Φ138×Y105mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 3200lm / 3800lm (HE) |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 800mA |






| Model | SS811113S |
|---|---|
| Güç | 28W |
| Işın Açısı | 27°/31°/40°/50° |
| Kesip Çıkarma | / |
| Kurulum | Yüzey Montajlı |
| Boyut | 113×113×Y120mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 2200lm |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum döküm |
| IP Oranı | IP54 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 700mA |

Dosyaları 24 saat içinde size göndereceğiz!İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!