İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
Aydınlatmada Işın Açısı Nedir ve Nasıl Seçilir?
Işın açısı, evinizin veya binanızın içindeki ışık kapsamını optimize etmenize yardımcı olan basit bir metriktir. Herhangi bir mo...
ST3321W
Güç: 30W
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Işın açısı: 15°/24°/36°/55°
Renk: Beyaz / Siyah / Özel
Kurulum: 3 fazlı / 1 fazlı
Kesim:/

İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
| Model | ST3321W |
|---|---|
| Güç | 30W |
| Işın Açısı | 15°/24°/36°/55° |
| Kesip Çıkarma | / |
| Kurulum | 3 fazlı / 1 fazlı |
| Boyut | Φ68×L180mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra/90Ra |
| Işık Akısı | 2700lm |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum Döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 700mA |












| Model | SD8271165R |
|---|---|
| Güç | 45W |
| Işın Açısı | 15°/24°/36°/55° |
| Kesip Çıkarma | Φ165mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | Φ180×H109mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 3600lm |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum Kalıp |
| IP Oranı | IP20/IP65 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 1050mA |
| Model | SG80701145S |
|---|---|
| Güç | 23W, 32W |
| Işın Açısı | 15/24/36/50° |
| Kesip Çıkarma | 145x145mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 160x160x100mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 2550lm / 3000lm (HE) @23W 3300lm / 3900lm (HE) @32W |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 600mA/800mA |
| Model | SD052075S |
|---|---|
| Güç | 12W, 8W |
| Işın Açısı | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Kesip Çıkarma | 75x75mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 82×82×Y93mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Işık Akısı | 640lm-960lm |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum Kalıp |
| IP Oranı | IP20/IP54 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 200mA/300mA |

Dosyaları 24 saat içinde size göndereceğiz!İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!