Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
Waarom energie-efficiënte commerciële verlichting de toekomst is van duurzame bedrijven!
In de snelle, milieubewuste wereld van vandaag staan bedrijven onder toenemende druk om meer...
ST3021D
Vermogen: 8W
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Stralingshoek: 15°/25°/45°/65°
Kleur: Wit / Zwart / Custom
Installatie: 3-fase / 1-fase
Uitgesneden:/

Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
| Model | ST3021D |
|---|---|
| Stroom | 8W |
| Stralingshoek | 15°/25°/45°/65° |
| Uitgesneden | / |
| Installatie | 3-fase / 1-fase |
| Afmeting | Φ54×L100mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra/90Ra |
| Lichtstroom | 720lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 180mA |












| Model | ST3261W |
|---|---|
| Stroom | 30W |
| Stralingshoek | 9°-42° |
| Uitgesneden | / |
| Installatie | 3-fase / 1-fase |
| Afmeting | Φ85×L161mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra/90Ra |
| Lichtstroom | 1800lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 700mA |
| Model | SD043068RL |
|---|---|
| Stroom | 25W |
| Stralingshoek | Muur wassen |
| Uitgesneden | Φ68mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ110xH110mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Lichtstroom | 1500LM |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 600mA |
| Model | SD8031120R |
|---|---|
| Stroom | 25W |
| Stralingshoek | 15/24/36/45° |
| Uitgesneden | Φ120mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ135×H130mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 2100lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 600mA |
| Model | SS811170R |
|---|---|
| Stroom | 60W |
| Stralingshoek | 20°/40° |
| Uitgesneden | / |
| Installatie | Opbouw |
| Afmeting | Φ170×H180mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 4800 lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20/IP54 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 1350mA |

We sturen de bestanden binnen 24 uur naar je op!Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!