İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
Perakende mağaza için gömme downlight nasıl seçilir
Gömme downlight, perakende mağazalarının aydınlatma tasarımında önemli bir rol oynar. Tek tip aydınlatma sağlayabilir...
Güç:25W
Kesik: Φ100mm
Işın açısı: 24°/30°/40°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Renk: Beyaz / Siyah / Özel
Kurulum: Gömme

İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
| Model | SC6082100R-L |
|---|---|
| Güç | 25W |
| Işın Açısı | 24°/30°/40° |
| Kesip Çıkarma | Φ100mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | Φ110×Y90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 2450lm / 2700lm (HE) |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 600mA |






| Model | SC6082100R-L |
|---|---|
| Güç | 25W |
| Işın Açısı | 24°/30°/40° |
| Kesip Çıkarma | Φ100mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | Φ110×Y90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 2450lm / 2700lm (HE) |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 600mA |
| Model | ST6221W |
|---|---|
| Güç | 2x20W |
| Işın Açısı | 20°/40°/50° |
| Kesip Çıkarma | / |
| Kurulum | 3 fazlı / 1 fazlı |
| Boyut | 46×34,5xL595mm |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/5000K/6500K |
| CRI | RA80, RA90 |
| Işık Akısı | 20W x 2 @940 3400lm 85lm/W 20W x 2 @930 3200lm 80lm/W |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 1050mA |

Dosyaları 24 saat içinde size göndereceğiz!İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!