İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
LED Aydınlatma Renk Sıcaklığı Kılavuzu: Ev ve Ticari Kullanım için 3000K vs 4000K vs 6000K
Aydınlatma renk sıcaklığını anlamak, eviniz için etkili bir aydınlatma planı tasarlarken çok önemlidir.
Güç: 40W
Kesik: Φ185mm
Işın açısı: 15°/24°/45°
CCT: 3000K/4000K/6000K
Renk: Beyaz / Siyah / Özel
Kurulum: Gömme

İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
| Model | SD8071185R |
|---|---|
| Güç | 40W |
| Işın Açısı | 15°/24°/45° |
| Kesip Çıkarma | Φ185mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | Φ197×Y140mm |
| CCT | 3000K, 4000K, 6000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Işık Akısı | 3200lm |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum Döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 900mA |






| Model | SD041075SL |
|---|---|
| Güç | 12W, 15W |
| Işın Açısı | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Kesip Çıkarma | 75x75mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 110×110×H111mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Işık Akısı | 960lm/1200lm |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum Kalıp |
| IP Oranı | IP20/IP54 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 300mA/350mA |

Dosyaları 24 saat içinde size göndereceğiz!İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!