Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!
DALI-dimning: Komplett kunskapsguide för DALI-dimning
Under de senaste åren har belysningskontrollsystem gjort stora framsteg med införandet av ny teknik, ...
Effekt: 23Wx3/32Wx3
Utskärning: 450x145mm
Strålningsvinkel: 15/24/36/50°.
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Färg: Vit / Svart / Anpassad
Installation: Infälld

Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!
Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!
| Modell | SG80703145S |
|---|---|
| Kraft | 23Wx3, 32Wx3 |
| Strålningsvinkel | 15/24/36/50° |
| Utskuren | 450x145mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | 465x160x100 mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Ljusflöde | 3x 2550lm / 3000lm(HE) @23W 3x 3300lm / 3900lm(HE) @32W |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Aluminium |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 600mAx3/800mAx3 |








| Modell | ST3523 |
|---|---|
| Kraft | 6W |
| Strålningsvinkel | 24°/36°/55° |
| Utskuren | Φ50mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ25xH90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Ljusflöde | 300LM |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Aluminium |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 150mA |
| Modell | SD8111095S |
|---|---|
| Kraft | 25W |
| Strålningsvinkel | 24°/30°/36°/45° |
| Utskuren | 95x95 mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | 105×105×H70mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Ljusflöde | 1850lm |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Gjuten aluminium |
| IP-hastighet | IP54 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 600mA |
| Modell | SD8111135S |
|---|---|
| Kraft | 43W |
| Strålningsvinkel | 24°/40°/55° |
| Utskuren | 135×135 mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | 148×148×H90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Ljusflöde | 3000lm |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Gjuten aluminium |
| IP-hastighet | IP54 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 1050mA |
| Modell | SD8031080S |
|---|---|
| Kraft | 10Wx2 |
| Strålningsvinkel | 15/24/36/45° |
| Utskuren | 80×155 mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | 90×170×H86mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Ljusflöde | 700lmx2 |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Gjuten aluminium |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 250mAx2 |
| Modell | SG80301120R |
|---|---|
| Kraft | 32W |
| Strålningsvinkel | 24/30/36/45° |
| Utskuren | Φ120mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ135×H123mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Ljusflöde | 2800lm |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Gjuten aluminium |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 800mA |

Vi skickar filerna till dig inom 24 timmar!Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!