Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
Mi a Flickering?A LED Flickering fő okai és megoldásai
Észrevette, hogy a LED villog? Szerencsére ennek a problémának a megoldása egyszerű; a leggyakoribb okok közé tartozik a rossz d...
Teljesítmény: 23Wx3/32Wx3
Kivágás: 450x145mm
Sugárzási szög: 15/24/36/50°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Szín: Fehér / Fekete / Egyedi
Telepítés: .

Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
| Modell | SG80703145S |
|---|---|
| Teljesítmény | 23Wx3, 32Wx3 |
| Sugár szöge | 15/24/36/50° |
| Cut-Out | 450x145mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 465x160x100mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 3x 2550lm / 3000lm (HE) @23W 3x 3300lm / 3900lm(HE) @32W |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 600mAx3/800mAx3 |








| Modell | SC6082115R-L |
|---|---|
| Teljesítmény | 35W |
| Sugár szöge | 20°/24°/30° |
| Cut-Out | Φ115-125mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ138×H105mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 3200lm / 3800lm (HE) |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 800mA |
| Modell | SD052068RL |
|---|---|
| Teljesítmény | 12W, 15W |
| Sugár szöge | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Cut-Out | Φ95mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ70×H100mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Fényáram | 960lm/1200lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Csting alumínium |
| IP-arány | IP20/IP54 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 350mA |
| Modell | SD8281090R |
|---|---|
| Teljesítmény | 15W |
| Sugár szöge | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | Φ90mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ99×H60mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 1200lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20/IP54 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 350mA |
| Modell | SS811075RH |
|---|---|
| Teljesítmény | 15W |
| Sugár szöge | 20°/40° |
| Cut-Out | / |
| Telepítés | Felületre szerelt |
| Dimenzió | Φ75×H152mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 1200lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20/IP54 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 350mA |
| Modell | SD043068R |
|---|---|
| Teljesítmény | 25W |
| Sugár szöge | Falmosó |
| Cut-Out | Φ68mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ75xH112mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Fényáram | 1500LM |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 600mA |

A fájlokat 24 órán belül elküldjük Önnek!Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!