Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
Waarom zijn LED spots van Philips en OSRAM duurder dan die van andere fabrikanten?
Toen ik voor het eerst naar LED-spots begon te kijken, was ik nieuwsgierig waarom Philips en Osram duurder leken...
Vermogen:23Wx3/32Wx3
Uitsparing: 450x145mm
Stralingshoek: 15/24/36/50°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Kleur: Wit / Zwart / Custom
Installatie: Inbouw

Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
| Model | SG80703145S |
|---|---|
| Stroom | 23Bx3, 32Bx3 |
| Stralingshoek | 15/24/36/50° |
| Uitgesneden | 450x145mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 465x160x100mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 3x 2550lm / 3000lm(HE) @23W 3x 3300lm / 3900lm(HE) @32W |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 600mAx3/800mAx3 |








| Model | SD8292145R |
|---|---|
| Stroom | 45W |
| Stralingshoek | 15°/24°/36°/55° |
| Uitgesneden | 245 mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ168×H179mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Lichtstroom | 3600 lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 1050mA |
| Model | SD041068R |
|---|---|
| Stroom | 12W, 15W |
| Stralingshoek | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Uitgesneden | Φ68mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ75×H98mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Lichtstroom | 960lm/1200lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20/IP54 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 300mA/350mA |
| Model | ST6141W |
|---|---|
| Stroom | 20W, 30W |
| Stralingshoek | 90° |
| Uitgesneden | / |
| Installatie | 3-fase / 1-fase |
| Afmeting | 33×33xL800mm |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/5000K/6500K |
| CRI | RA80, RA90 |
| Lichtstroom | 20W @930 1300lm 65lm/W(S) 30W @930 1800lm 60lm/W(S) 20W @940 1800lm 90lm/W(H) 20W @930 1700lm 85lm/W(H) 30W @940 2500lm 85lm/W(H) 30W @930 2400lm 80lm/W(H) |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 500/750mA |
| Model | SD044068RL |
|---|---|
| Stroom | 15W |
| Stralingshoek | 15°/24°/36°/55° |
| Uitgesneden | Φ68mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ110xH90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 1350LM |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 350mA |
| Model | ST3261 |
|---|---|
| Stroom | 20W |
| Stralingshoek | 9°-42° |
| Uitgesneden | / |
| Installatie | 3-fase / 1-fase |
| Afmeting | Φ85×L161mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra/90Ra |
| Lichtstroom | 1200 lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 500mA |

We sturen de bestanden binnen 24 uur naar je op!Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!