Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
Näytetään kaikki 10 tulosta
Tuoteryhmät
Vario Series
35 8W/10W Kiinteä / Trim Mini Downlight -valaisin
| Malli | SD7301035RS-L |
|---|---|
| Teho | 10W, 8W |
| Säteen kulma | 24°/30°/40°/55° |
| Cut-Out | Φ35mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ41xH90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Valovirta | 600lm/800lm |
| LED | Bridgelux |
| Väri | Hiekanvalkoinen/hiekanmusta |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Alumiini |
| IP-nopeus | IP20/IP54 |
| Tulojännite | 220-240VAC 50/60Hz |
| Vf & If | 30-42V 150mA |
40 8W/10W kiinteä / erillinen trimmi Mini Downlight -valaisin
| Malli | SD7301040RES-L |
|---|---|
| Teho | 10W, 8W |
| Säteen kulma | 24°/30°/40°/55° |
| Cut-Out | Φ40mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ46xH90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Valovirta | 600lm/800lm |
| LED | Bridgelux |
| Väri | Hiekanvalkoinen/hiekanmusta |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Alumiini |
| IP-nopeus | IP20/IP54 |
| Tulojännite | 220-240VAC 50/60Hz |
| Vf & If | 30-42V 150mA |
40 8W/10W Kiinteä / Trim Mini Downlight -valaisin
| Malli | SD7301040RS-L |
|---|---|
| Teho | 10W, 8W |
| Säteen kulma | 24°/30°/40°/55° |
| Cut-Out | Φ40mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ46xH90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Valovirta | 600lm/800lm |
| LED | Bridgelux |
| Väri | Hiekanvalkoinen/hiekanmusta |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Alumiini |
| IP-nopeus | IP20/IP54 |
| Tulojännite | 220-240VAC 50/60Hz |
| Vf & If | 30-42V 150mA |
45 8W/10W Kiinteä / Trim Mini Downlight -valaisin
| Malli | SD7301045RA-L |
|---|---|
| Teho | 10W, 8W |
| Säteen kulma | 24°/30°/40°/55° |
| Cut-Out | Φ45mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ50xH90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Valovirta | 600lm/800lm |
| LED | Bridgelux |
| Väri | Hiekanvalkoinen/hiekanmusta |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Alumiini |
| IP-nopeus | IP20/IP54 |
| Tulojännite | 220-240VAC 50/60Hz |
| Vf & If | 30-42V 150mA |
