Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
Toont alle 10 resultaten
Productcategorieën
Vario Series
25 7W Fixed / Trim Mini Downlight
| Model | SD7201025RS-L |
|---|---|
| Stroom | 7W |
| Stralingshoek | 24°/36°/45° |
| Uitgesneden | Φ25mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ31xH90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Lichtstroom | 350 l |
| LED | Bridgelux |
| Kleur | Zandwit/Zandzwart |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium |
| IP-tarief | IP20/IP54 |
| Ingangsspanning | 220-240 VAC 50/60 Hz |
| Vf & Als | 30-42V 150mA |
30 7W Vast / Afzonderlijke Trim Mini Downlight
| Model | SD7201030RS-L |
|---|---|
| Stroom | 7W |
| Stralingshoek | 24°/36°/45° |
| Uitgesneden | Φ30mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ36xH90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Lichtstroom | 350 l |
| LED | Bridgelux |
| Kleur | Zandwit/Zandzwart |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium |
| IP-tarief | IP20/IP54 |
| Ingangsspanning | 220-240 VAC 50/60 Hz |
| Vf & Als | 30-42V 150mA |
30 7W Vast / Afbouw Mini Downlight
| Model | SD7201030RS-L |
|---|---|
| Stroom | 7W |
| Stralingshoek | 24°/36°/45° |
| Uitgesneden | Φ30mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ36xH90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Lichtstroom | 350 l |
| LED | Bridgelux |
| Kleur | Zandwit/Zandzwart |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium |
| IP-tarief | IP20/IP54 |
| Ingangsspanning | 220-240 VAC 50/60 Hz |
| Vf & Als | 30-42V 150mA |
30 7W Vast / Afbouwloos Mini Downlight
| Model | SD7201030RLS-L |
|---|---|
| Stroom | 7W |
| Stralingshoek | 24°/36°/45° |
| Uitgesneden | Φ30mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 50xH90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Lichtstroom | 350 l |
| LED | Bridgelux |
| Kleur | Zandwit/Zandzwart |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium |
| IP-tarief | IP20/IP54 |
| Ingangsspanning | 220-240 VAC 50/60 Hz |
| Vf & Als | 30-42V 150mA |
35 7W Vast / Afbouw Mini Downlight
| Model | SD7201030RS-L |
|---|---|
| Stroom | 7W |
| Stralingshoek | 24°/36°/45° |
| Uitgesneden | Φ35mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ40xH90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Lichtstroom | 350 l |
| LED | Bridgelux |
| Kleur | Zandwit/Zandzwart |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium |
| IP-tarief | IP20/IP54 |
| Ingangsspanning | 220-240 VAC 50/60 Hz |
| Vf & Als | 30-42V 150mA |
35 8W/10W Vast / Afbouw Mini Downlight
| Model | SD7301035RS-L |
|---|---|
| Stroom | 10W, 8W |
| Stralingshoek | 24°/30°/40°/55° |
| Uitgesneden | Φ35mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ41xH90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Lichtstroom | 600lm/800lm |
| LED | Bridgelux |
| Kleur | Zandwit/Zandzwart |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium |
| IP-tarief | IP20/IP54 |
| Ingangsspanning | 220-240 VAC 50/60 Hz |
| Vf & Als | 30-42V 150mA |
40 7W Verstelbare / Trim Mini Downlight
| Model | SD7202040RS-L |
|---|---|
| Stroom | 7W |
| Stralingshoek | 24°/36°/45° |
| Uitgesneden | Φ40mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ46xH90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Lichtstroom | 350 l |
| LED | Bridgelux |
| Kleur | Zandwit/Zandzwart |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | 220-240 VAC 50/60 Hz |
| Vf & Als | 30-42V 150mA |
40 8W/10W Vast / Afzonderlijk Afbouw Mini Downlight
| Model | SD7301040RES-L |
|---|---|
| Stroom | 10W, 8W |
| Stralingshoek | 24°/30°/40°/55° |
| Uitgesneden | Φ40mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ46xH90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Lichtstroom | 600lm/800lm |
| LED | Bridgelux |
| Kleur | Zandwit/Zandzwart |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium |
| IP-tarief | IP20/IP54 |
| Ingangsspanning | 220-240 VAC 50/60 Hz |
| Vf & Als | 30-42V 150mA |
40 8W/10W Vast / Afbouw Mini Downlight
| Model | SD7301040RS-L |
|---|---|
| Stroom | 10W, 8W |
| Stralingshoek | 24°/30°/40°/55° |
| Uitgesneden | Φ40mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ46xH90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Lichtstroom | 600lm/800lm |
| LED | Bridgelux |
| Kleur | Zandwit/Zandzwart |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium |
| IP-tarief | IP20/IP54 |
| Ingangsspanning | 220-240 VAC 50/60 Hz |
| Vf & Als | 30-42V 150mA |
45 8W/10W Vast / Afbouw Mini Downlight
| Model | SD7301045RA-L |
|---|---|
| Stroom | 10W, 8W |
| Stralingshoek | 24°/30°/40°/55° |
| Uitgesneden | Φ45mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 50xH90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Lichtstroom | 600lm/800lm |
| LED | Bridgelux |
| Kleur | Zandwit/Zandzwart |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium |
| IP-tarief | IP20/IP54 |
| Ingangsspanning | 220-240 VAC 50/60 Hz |
| Vf & Als | 30-42V 150mA |
