Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
Mind a(z) 10 találat megjelenítve
Termékkategóriák
Vario Series
25 7W Fixed / Trim Mini Downlight
| Modell | SD7201025RS-L |
|---|---|
| Teljesítmény | 7W |
| Sugár szöge | 24°/36°/45° |
| Cut-Out | Φ25mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ31xH90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Fényáram | 350lm |
| LED | Bridgelux |
| Színes | Homokfehér/homokfekete |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Alumínium |
| IP-arány | IP20/IP54 |
| Bemeneti feszültség | 220-240VAC 50/60Hz |
| Vf & If | 30-42V 150mA |
30 7W fix / különálló trim Mini Downlight
| Modell | SD7201030RS-L |
|---|---|
| Teljesítmény | 7W |
| Sugár szöge | 24°/36°/45° |
| Cut-Out | Φ30mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ36xH90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Fényáram | 350lm |
| LED | Bridgelux |
| Színes | Homokfehér/homokfekete |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Alumínium |
| IP-arány | IP20/IP54 |
| Bemeneti feszültség | 220-240VAC 50/60Hz |
| Vf & If | 30-42V 150mA |
30 7W fix / trim Mini Downlight
| Modell | SD7201030RS-L |
|---|---|
| Teljesítmény | 7W |
| Sugár szöge | 24°/36°/45° |
| Cut-Out | Φ30mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ36xH90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Fényáram | 350lm |
| LED | Bridgelux |
| Színes | Homokfehér/homokfekete |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Alumínium |
| IP-arány | IP20/IP54 |
| Bemeneti feszültség | 220-240VAC 50/60Hz |
| Vf & If | 30-42V 150mA |
30 7W-os fix / szegély nélküli mini lámpa
| Modell | SD7201030RLS-L |
|---|---|
| Teljesítmény | 7W |
| Sugár szöge | 24°/36°/45° |
| Cut-Out | Φ30mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ50xH90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Fényáram | 350lm |
| LED | Bridgelux |
| Színes | Homokfehér/homokfekete |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Alumínium |
| IP-arány | IP20/IP54 |
| Bemeneti feszültség | 220-240VAC 50/60Hz |
| Vf & If | 30-42V 150mA |
35 7W Fix / Trim Mini Downlight
| Modell | SD7201030RS-L |
|---|---|
| Teljesítmény | 7W |
| Sugár szöge | 24°/36°/45° |
| Cut-Out | Φ35mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ40xH90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Fényáram | 350lm |
| LED | Bridgelux |
| Színes | Homokfehér/homokfekete |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Alumínium |
| IP-arány | IP20/IP54 |
| Bemeneti feszültség | 220-240VAC 50/60Hz |
| Vf & If | 30-42V 150mA |
35 8W/10W Fix / Trim Mini Downlight
| Modell | SD7301035RS-L |
|---|---|
| Teljesítmény | 10W, 8W |
| Sugár szöge | 24°/30°/40°/55° |
| Cut-Out | Φ35mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ41xH90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Fényáram | 600lm/800lm |
| LED | Bridgelux |
| Színes | Homokfehér/homokfekete |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Alumínium |
| IP-arány | IP20/IP54 |
| Bemeneti feszültség | 220-240VAC 50/60Hz |
| Vf & If | 30-42V 150mA |
40 7W állítható / trim Mini Downlight
| Modell | SD7202040RS-L |
|---|---|
| Teljesítmény | 7W |
| Sugár szöge | 24°/36°/45° |
| Cut-Out | Φ40mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ46xH90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Fényáram | 350lm |
| LED | Bridgelux |
| Színes | Homokfehér/homokfekete |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | 220-240VAC 50/60Hz |
| Vf & If | 30-42V 150mA |
40 8W/10W Fix / különálló trim Mini Downlight
| Modell | SD7301040RES-L |
|---|---|
| Teljesítmény | 10W, 8W |
| Sugár szöge | 24°/30°/40°/55° |
| Cut-Out | Φ40mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ46xH90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Fényáram | 600lm/800lm |
| LED | Bridgelux |
| Színes | Homokfehér/homokfekete |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Alumínium |
| IP-arány | IP20/IP54 |
| Bemeneti feszültség | 220-240VAC 50/60Hz |
| Vf & If | 30-42V 150mA |
40 8W/10W Fix / Trim Mini Downlight
| Modell | SD7301040RS-L |
|---|---|
| Teljesítmény | 10W, 8W |
| Sugár szöge | 24°/30°/40°/55° |
| Cut-Out | Φ40mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ46xH90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Fényáram | 600lm/800lm |
| LED | Bridgelux |
| Színes | Homokfehér/homokfekete |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Alumínium |
| IP-arány | IP20/IP54 |
| Bemeneti feszültség | 220-240VAC 50/60Hz |
| Vf & If | 30-42V 150mA |
45 8W/10W Fix / Trim Mini Downlight
| Modell | SD7301045RA-L |
|---|---|
| Teljesítmény | 10W, 8W |
| Sugár szöge | 24°/30°/40°/55° |
| Cut-Out | Φ45mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ50xH90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Fényáram | 600lm/800lm |
| LED | Bridgelux |
| Színes | Homokfehér/homokfekete |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Alumínium |
| IP-arány | IP20/IP54 |
| Bemeneti feszültség | 220-240VAC 50/60Hz |
| Vf & If | 30-42V 150mA |
