İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
10 sonucun tümü gösteriliyor
Ürün kategorileri
Vario Series
35 8W/10W Sabit / Trim Mini Downlight
| Model | SD7301035RS-L |
|---|---|
| Güç | 10W, 8W |
| Işın Açısı | 24°/30°/40°/55° |
| Kesip Çıkarma | Φ35mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | Φ41xY90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Işık Akısı | 600lm/800lm |
| LED | Bridgelux |
| Renk | Kum beyazı/Kum siyahı |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum |
| IP Oranı | IP20/IP54 |
| Giriş Gerilimi | 220-240VAC 50/60Hz |
| Vf & Eğer | 30-42V 150mA |
40 8W/10W Sabit / Ayrı Trim Mini Downlight
| Model | SD7301040RES-L |
|---|---|
| Güç | 10W, 8W |
| Işın Açısı | 24°/30°/40°/55° |
| Kesip Çıkarma | Φ40mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | Φ46xY90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Işık Akısı | 600lm/800lm |
| LED | Bridgelux |
| Renk | Kum beyazı/Kum siyahı |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum |
| IP Oranı | IP20/IP54 |
| Giriş Gerilimi | 220-240VAC 50/60Hz |
| Vf & Eğer | 30-42V 150mA |
40 8W/10W Sabit / Trim Mini Downlight
| Model | SD7301040RS-L |
|---|---|
| Güç | 10W, 8W |
| Işın Açısı | 24°/30°/40°/55° |
| Kesip Çıkarma | Φ40mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | Φ46xY90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Işık Akısı | 600lm/800lm |
| LED | Bridgelux |
| Renk | Kum beyazı/Kum siyahı |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum |
| IP Oranı | IP20/IP54 |
| Giriş Gerilimi | 220-240VAC 50/60Hz |
| Vf & Eğer | 30-42V 150mA |
45 8W/10W Sabit / Trim Mini Downlight
| Model | SD7301045RA-L |
|---|---|
| Güç | 10W, 8W |
| Işın Açısı | 24°/30°/40°/55° |
| Kesip Çıkarma | Φ45mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | Φ50xY90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Işık Akısı | 600lm/800lm |
| LED | Bridgelux |
| Renk | Kum beyazı/Kum siyahı |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum |
| IP Oranı | IP20/IP54 |
| Giriş Gerilimi | 220-240VAC 50/60Hz |
| Vf & Eğer | 30-42V 150mA |
