Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!
Visar alla 10 resultat
Produktkategorier
Vario Series
25 7W Fixed / Trim Mini Downlight
| Modell | SD7201025RS-L |
|---|---|
| Kraft | 7W |
| Strålningsvinkel | 24°/36°/45° |
| Utskuren | Φ25mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ31xH90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Ljusflöde | 350 lm |
| LED | Bridgelux |
| Färg | Sandvit/Sandsvart |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Aluminium |
| IP-hastighet | IP20/IP54 |
| Ingångsspänning | 220-240VAC 50/60Hz |
| Vf & If | 30-42V 150mA |
30 7W Fast / Separat Trim Mini Downlight
| Modell | SD7201030RS-L |
|---|---|
| Kraft | 7W |
| Strålningsvinkel | 24°/36°/45° |
| Utskuren | Φ30mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ36xH90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Ljusflöde | 350 lm |
| LED | Bridgelux |
| Färg | Sandvit/Sandsvart |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Aluminium |
| IP-hastighet | IP20/IP54 |
| Ingångsspänning | 220-240VAC 50/60Hz |
| Vf & If | 30-42V 150mA |
30 7W Fast / Trim Mini Downlight
| Modell | SD7201030RS-L |
|---|---|
| Kraft | 7W |
| Strålningsvinkel | 24°/36°/45° |
| Utskuren | Φ30mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ36xH90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Ljusflöde | 350 lm |
| LED | Bridgelux |
| Färg | Sandvit/Sandsvart |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Aluminium |
| IP-hastighet | IP20/IP54 |
| Ingångsspänning | 220-240VAC 50/60Hz |
| Vf & If | 30-42V 150mA |
30 7W fast / Trimless Mini Downlight
| Modell | SD7201030RLS-L |
|---|---|
| Kraft | 7W |
| Strålningsvinkel | 24°/36°/45° |
| Utskuren | Φ30mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ50xH90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Ljusflöde | 350 lm |
| LED | Bridgelux |
| Färg | Sandvit/Sandsvart |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Aluminium |
| IP-hastighet | IP20/IP54 |
| Ingångsspänning | 220-240VAC 50/60Hz |
| Vf & If | 30-42V 150mA |
35 7W Fast / Trim Mini Downlight
| Modell | SD7201030RS-L |
|---|---|
| Kraft | 7W |
| Strålningsvinkel | 24°/36°/45° |
| Utskuren | Φ35 mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ40xH90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Ljusflöde | 350 lm |
| LED | Bridgelux |
| Färg | Sandvit/Sandsvart |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Aluminium |
| IP-hastighet | IP20/IP54 |
| Ingångsspänning | 220-240VAC 50/60Hz |
| Vf & If | 30-42V 150mA |
35 8W/10W Fast / Trim Mini Downlight
| Modell | SD7301035RS-L |
|---|---|
| Kraft | 10W, 8W |
| Strålningsvinkel | 24°/30°/40°/55° |
| Utskuren | Φ35 mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ41xH90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Ljusflöde | 600lm/800lm |
| LED | Bridgelux |
| Färg | Sandvit/Sandsvart |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Aluminium |
| IP-hastighet | IP20/IP54 |
| Ingångsspänning | 220-240VAC 50/60Hz |
| Vf & If | 30-42V 150mA |
40 8W/10W Fast / Separat Trim Mini Downlight
| Modell | SD7301040RES-L |
|---|---|
| Kraft | 10W, 8W |
| Strålningsvinkel | 24°/30°/40°/55° |
| Utskuren | Φ40mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ46xH90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Ljusflöde | 600lm/800lm |
| LED | Bridgelux |
| Färg | Sandvit/Sandsvart |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Aluminium |
| IP-hastighet | IP20/IP54 |
| Ingångsspänning | 220-240VAC 50/60Hz |
| Vf & If | 30-42V 150mA |
40 8W/10W Fast / Trim Mini Downlight
| Modell | SD7301040RS-L |
|---|---|
| Kraft | 10W, 8W |
| Strålningsvinkel | 24°/30°/40°/55° |
| Utskuren | Φ40mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ46xH90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Ljusflöde | 600lm/800lm |
| LED | Bridgelux |
| Färg | Sandvit/Sandsvart |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Aluminium |
| IP-hastighet | IP20/IP54 |
| Ingångsspänning | 220-240VAC 50/60Hz |
| Vf & If | 30-42V 150mA |
45 8W/10W Fast / Trim Mini Downlight
| Modell | SD7301045RA-L |
|---|---|
| Kraft | 10W, 8W |
| Strålningsvinkel | 24°/30°/40°/55° |
| Utskuren | Φ45mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ50xH90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Ljusflöde | 600lm/800lm |
| LED | Bridgelux |
| Färg | Sandvit/Sandsvart |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Aluminium |
| IP-hastighet | IP20/IP54 |
| Ingångsspänning | 220-240VAC 50/60Hz |
| Vf & If | 30-42V 150mA |
